امام عسكري (ع) می فرماید:
مؤمن پنج نشانه دارد: اقامه پنجاه ركعت نماز (مجموع واجبات و مستحبات)، خواندن زيارت اربعين،انگشتر در دست راست كردن، در سجده پيشاني بر خاك نهادن و بسم الله الرحمن الرحيم را(در نماز) بلند گفتن.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » ورزشی
  • شناسه : 110
  • 04 آگوست 2019 - 6:21
  • 118 بازدید
  • ارسال توسط :
تبریک فرماندار تالش به پیروزی بسکتبالیست های تالش
تبریک فرماندار تالش به پیروزی بسکتبالیست های تالش

تبریک فرماندار تالش به پیروزی بسکتبالیست های تالش

فرماندار تالش در پیامی پیروزی قاطعانه تیم بسکتبال عقاب تالش در برابر تیم چای رفاه لاهیجان به هواداران، بازیکنان، کادر فنی و مردم تالش تبریک گفت. متن پیام تبریک مهدوی بدین شرح است : به نام خدا برد قاطعانه و شیرین تیم بسکتبال عقاب تالش در برابر تیم چای رفاه لاهیجان که در گام اول […]

فرماندار تالش در پیامی پیروزی قاطعانه تیم بسکتبال عقاب تالش در برابر تیم چای رفاه لاهیجان به هواداران، بازیکنان، کادر فنی و مردم تالش تبریک گفت.

متن پیام تبریک مهدوی بدین شرح است :

به نام خدا

برد قاطعانه و شیرین تیم بسکتبال عقاب تالش در برابر تیم چای رفاه لاهیجان که در گام اول برای رسیدن به نیمه نهایی را برداشتند به همه مردم شریف تالش تبریک می‌گویم.

دست تک‌تک بازیکنان که جانانه و غیرتمندانه مبارزه کردند و نیز عوامل و کادر فنی این تیم را به گرمی می‌فشارم و به هواداران پرشور بسکتبالیستهای عقاب تالش خداقوت می‌گویم و حمایت همه دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط با حوزه ورزش و مردم شریف شهرستان از فعالیت های آتی این تیم را خواستارم.

به امید پیروزی‌های بعدی.

سید عیسی مهدوی
فرماندار شهرستان تالش

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*