امام عسكري (ع) می فرماید:
مؤمن پنج نشانه دارد: اقامه پنجاه ركعت نماز (مجموع واجبات و مستحبات)، خواندن زيارت اربعين،انگشتر در دست راست كردن، در سجده پيشاني بر خاك نهادن و بسم الله الرحمن الرحيم را(در نماز) بلند گفتن.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » فرهنگی
  • شناسه : 397
  • 31 آگوست 2019 - 6:38
  • 92 بازدید
  • ارسال توسط :
دوره رسانه ‌ای پایگاه‌ های مقاومت غرب گیلان در تالش برگزار می ‌شود
دوره رسانه ‌ای پایگاه‌ های مقاومت غرب گیلان در تالش برگزار می ‌شود

دوره رسانه ‌ای پایگاه‌ های مقاومت غرب گیلان در تالش برگزار می ‌شود

به گزارش پایگاه خبری تالش، جهانبخش عزیزی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به فعالیت یاوران رسانه در پایگاه‌های بسیج مساجد و محلات استان گیلان اظهار کرد: دوره آموزشی یاوران رسانه شهرستان‌های تالش، رضوانشهر، ماسال و آستارا به میزبانی تالش برگزار می‌شود. وی با بیان اینکه دوره مذکور ۱۴ شهریور جاری در سالن معراج […]

به گزارش پایگاه خبری تالش، جهانبخش عزیزی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به فعالیت یاوران رسانه در پایگاه‌های بسیج مساجد و محلات استان گیلان اظهار کرد: دوره آموزشی یاوران رسانه شهرستان‌های تالش، رضوانشهر، ماسال و آستارا به میزبانی تالش برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه دوره مذکور ۱۴ شهریور جاری در سالن معراج تالش برگزار می‌شود، افزود: دوره خبرنگاری یاوران رسانه توسط سازمان بسیج رسانه گیلان و با همکاری سازمان بسیج مساجد و محلات استان اجرا می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه تالش با بیان اینکه هر پایگاه مقاومت یک مرکز رسانه‌ای برای ترویج شعائر اسلامی و پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: بسیج در وسط میدان مبارزه در جنگ نرم قرار دارد و از هیچ تلاشی برای خدمت به مردم دریغ نمی‌کند.

عزیزی با اشاره به حضور اساتید علوم ارتباطات در دوره آموزشی یاوران رسانه بیان کرد: برای شرکت‌کنندگان در دوره گواهی معتبر از سوی سازمان بسیج رسانه و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر می‌شود.

به گفته وی، ۱۴ شهریور امسال و در مسجد جامع جوکندان تالش همایش پویش سواد ‌رسانه‌ای نیز برای عموم مردم در راستای ارتقای سواد رسانه‌ای آحاد جامعه با حضور اساتید رسانه برگزار می‌شود.

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*