امام عسكري (ع) می فرماید:
مؤمن پنج نشانه دارد: اقامه پنجاه ركعت نماز (مجموع واجبات و مستحبات)، خواندن زيارت اربعين،انگشتر در دست راست كردن، در سجده پيشاني بر خاك نهادن و بسم الله الرحمن الرحيم را(در نماز) بلند گفتن.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » حوادث
  • شناسه : 378
  • 28 آگوست 2019 - 3:04
  • 91 بازدید
  • ارسال توسط :
فاجعه هولناک در شیراز/سلاخی شدن خواهر توسط برادر+ جزییات
فاجعه هولناک در شیراز/سلاخی شدن خواهر توسط برادر+ جزییات

فاجعه هولناک در شیراز/سلاخی شدن خواهر توسط برادر+ جزییات

به گزارش پایگاه خبری صدای تالش ؛ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس با اشاره به قتل یک دختر جوان ۲۷ ساله به دست برادرش در شهرستان شیراز، از دستگیری فرد قاتل در کمتر از ۴ ساعت پس از وقوع جنایت خبر داد. سرهنگ “کاووس محمدی”بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی […]

به گزارش پایگاه خبری صدای تالش ؛ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس با اشاره به قتل یک دختر جوان ۲۷ ساله به دست برادرش در شهرستان شیراز، از دستگیری فرد قاتل در کمتر از ۴ ساعت پس از وقوع جنایت خبر داد.

سرهنگ “کاووس محمدی”بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره قتل در “شهرک گلستان” شهرستان شیراز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

سرهنگ “محمدی” تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی و ماموران انتظامی شیراز پس از بررسی صحنه قتل و بازجویی از نزدیکان فرد متوفی، مطلع شدند این خانم پس از درگیری در خانه، توسط برادرش که متواری شده بود به وسیله سلاح سرد از نوع چاقو به قتل رسیده است.

معاون اجتماعی پلیس فارس عنوان داشت: با مشخص شدن این موضوع، ماموران موفق شدند در کمتر از ۴ ساعت پس از وقوع جنایت، فرد قاتل که ۱۸ سال سن دارد را در مخفیگاهش دستگیر و مورد بازجویی قرار دهند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه قاتل در بازجویی فنی و تخصصی به قتل خواهرش با ضربات چاقو اقرار کرد، گفت: متهم ضمن اظهار ندامت و پشیمانی، انگیزه‌اش را از این کار اختلافات خانوادگی عنوان کرده است.

سرهنگ “محمدی” با ابراز تاسف از وقوع چنین حادثه‌ای، خاطر نشان کرد: خانواده‌ها مشکلات خانوادگی خود را قبل از منجر شدن به خشونت با میانجیگری و یا ارجاع به مرکز مشاوره و متخصصین امر، حل و فصل کنند تا شاهد وقوع خشونت‎های خانوادگی و حوادث دلخراش قتل‎های ناشی از این موضوع در جامعه نباشیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*