امام عسكري (ع) می فرماید:
مؤمن پنج نشانه دارد: اقامه پنجاه ركعت نماز (مجموع واجبات و مستحبات)، خواندن زيارت اربعين،انگشتر در دست راست كردن، در سجده پيشاني بر خاك نهادن و بسم الله الرحمن الرحيم را(در نماز) بلند گفتن.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » حوادث » سیاسی
  • شناسه : 230
  • 12 آگوست 2019 - 5:34
  • 97 بازدید
  • ارسال توسط :
ماجرای درگیری در طرح ساحلی گیسوم از زبان نماینده تالش
ماجرای درگیری در طرح ساحلی گیسوم از زبان نماینده تالش

ماجرای درگیری در طرح ساحلی گیسوم از زبان نماینده تالش

محمود شکری: 🔻 شهردار و مدیرعامل شرکت توسعه عمران تالش را کتک زدند! 🔺از رسانه‌های دروغ‌ پراکن شکایت کردم 🔻محمود شکری نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال ضمن رد شایعات ایجاد شده درباره کتک خوردن یک نفر توسط وی در گیسوم تالش گفت: من برای حضور در گیسوم، تنها مدعو و ناظر بودم و با […]

محمود شکری:
🔻 شهردار و مدیرعامل شرکت توسعه عمران تالش را کتک زدند!

🔺از رسانه‌های دروغ‌ پراکن شکایت کردم

🔻محمود شکری نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال ضمن رد شایعات ایجاد شده درباره کتک خوردن یک نفر توسط وی در گیسوم تالش گفت: من برای حضور در گیسوم، تنها مدعو و ناظر بودم و با هیچ‌کس درگیری لفظی و فیزیکی پیدا نکردم اما عوامل شرکت فعلی مجری طرح، شهردار تالش و مدیرعامل شرکت توسعه عمران شهرستان که برنده مزایده است را کتک زدند.

🔻وی با بیان اینکه برای نظارت بر اجرای دستور وزارت کشور به شهرداری در گیسوم حاضر شده بود افزود: متأسفانه مافیای موجود حق میلیاردی ۲۰۰۰۰ خانواده سهامدار شرکت توسعه عمران تالش را تضییع کرده‌اند و به هیچ‌کس پاسخگو نیستند.

🔻 گفتنی است حوالی ظهر یکشنبه و در پی حضور شهردار تالش در گیسوم جهت اجرای دستور مکتوب وزارت کشور در این منطقه، عوامل مجری طرح اقدام بر ضرب و شتم شهردار تالش کردند!

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*